فلسفه وجودی ما

در سال ۱۳۸۸ ما به عنوان جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف با هدف ارتقای دانش بومی کشور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، قدم در مسیری پرفراز و نشیب گذاشتیم. ما با اولویت‌بندی نیازهای اساسی کشور، از آن زمان تا کنون نسبت به ارائه راهکارها و محصولات دانش‌بنیان، پیش‌رو و به‌روز مبتنی بر پردازش و تحلیل داده و با رویکرد ارتقای دانش، فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات و امنیت اقدام نموده‌ایم. حاصل تلاش‌های مستمر و سخت‌کوشانه همکاران ما در قالب تیمی یکپارچه منجر به تولید محصولاتی منحصربه‌فرد گردیده است که هم‌اکنون در سازمان‌های بزرگی از کشور در حال سرویس‌دهی و ارزش‌آفرینی هستند.

دیدگاه و شیوه کار ما

ما قلباً اعتقاد داشته‌ایم که خلق دستاوردهای منحصربه‌فرد مستلزم بهره‌گیری از نیروهای نخبه، متعهد و آرمان‌گرا است. به همین دلیل از ابتدا تا کنون نسبت به جریان‌سازی و فعال کردن دانشجویان و فارغ‌التحصیلان نخبه در شاخه‌های مورد نیاز علم و تکنولوژی در حوزه فناوری اطلاعات اقدام کرده‌ایم.

به عنوان یکی از اولین شرکت‌های دانش‌بنیان (مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری)، ما تا کنون افتخارات فراوانی را کسب نموده‌ایم که از جمله آن می‌توان به کسب رتبه اول جشنواره جوان خوارزمی، کسب رتبه دوم جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات، دریافت لوح زرین از جشنواره فن‌آفرینی شیخ بهایی، دریافت عنوان کارآفرین جوان برگزیده، برگزیده جشنواره دستاوردهای دفاع سایبری و دریافت تقدیرنامه از سازمان تنظیم مقررات، شرکت مخابرات، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مجلس شورای اسلامی، مرکز ملی فضای مجازی، اداره کل گذرنامه، سازمان پدافند غیرعامل و شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) اشاره کرد.

مشتریان ما

این افتخار را داشته‌ایم که نه به عنوان مجری، بلکه به عنوان شریک و همراه در کنار مشتریان‌مان، قدم‌های بلندی برداریم. امروز محصولات ما در سازمان های بزرگی از کشور در حال استفاده و ارزش‌آفرینی هستند.

مشتریان ما

سازمان ما

مجموعه ۲۰۰ نفره ما در حال حاضر در قالب چهار گروه تحلیل داده، موبایل، امنیت و فرایندهای کسب‌وکار در محیطی پویا و سازنده با پشتکار و روحیه تیمی مشغول به فعالیت هستند.

تأییدیه‌های ما

ما توانسته ایم با عملکرد موفق خود در ارائه محصولات و خدمات حوزه فعالیت شرکت، از مراجع ذیصلاح و رسمی کشور گواهی‌نامه‌ها و تأییدیه‌های مرتبط را دریافت کنیم.

  • رتبه ۱ تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور
  • رتبه ۲ امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور
  • رتبه ۲ مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور
  • پروانه فعالیت در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما) با رتبه ۲
  • گواهی اجرای طرح امن سازی زیر ساخت های حیاتی کشور از سازمان افتا (امنیت فضای تبادل اطلاعات)
  • پروانه فعالیت در حوزه خدمات عملیاتی افتا گرایش آزمون و ارزیابی امنیتی
  • پروانه بهره‌برداری تولید نرم‌افزار به منظور توسعه فناوری اطلاعات از وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • گواهی تایید فنی نرم‌افزار سامانه غربال از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور